La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

7

Był Leo, który kondycyjnie jako tako w tej Barcelonie się trzymał. Owszem łapał urazy ale nie kilkumiesięczne. Nawet jak wokół niego byli szklani piłkarze, to ktokolwiek by z nim nie zagrał mógł liczyć, że piłkę dostanie na tak zwany "punkt".
Messi w Barcelonie był wszsytkim, jej mózgiem, sercem a także największym egzekutorem i dostarczycielem punktów. Bez niego nie znaczymy nic a pensje Torresa, Dembele,Umtitiego pokryły by zobowiązania wobec La Pulgi. Może i w Psg ma słaby sezon ale tu na Camp Nou bez niego, Nas nie ma, nawet na własnym podwórku.

1

@kakusus czas Messiego w Barcelonie dobiegł końca , trzeba zacząć przebudowę składu i naukę piłkarzy że teraz odpowiedzialność spoczywa na ich barkach .

0

@ShawnC boli to, że pieniądze z jego pensji dostali gracze szklani na L4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?