- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1044 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
24
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Konradowskyy
32
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1044 Culés
6
Putin odpuści albo będzie ostra zadyma.
2
@Encore Rosji nie stać na dłuższą wojnę. To musi być szybka konflikt co wcale nie jest takie oczywiste. Oby to był początek końca reżimu Putina.
2
@Kgorecki2500 Albo Putinowi zapewni jakieś korzyści zachód i odłoży te plany Ukraińskie.
0
@Encore sa 2 opjcie dla Rosji bo wojna będzie - USA to wiedza co powiedział prezydent.
1. totalna i zajmą całą Ukrainę - ale spłynie masa krwi po obu stronach
2. Mały najazd i zrobią drogę sobie na Krym.
Gra teraz idzie aby był to scenariusz 2 i kosztowny dla Rosji. Im bardziej odwlekają tym więcej ukraina dostanie broni przeciwpancernej do wojny partyzanckiej i będzie krwawić Rosję zabijając ile sie da Ruskich.
To tylko ostudzi zapędy Rosji do dalszej wojny.
Duza wojna tutaj to tez Chiny pojada po tajwan - bo USA na dwa fronty nie pójdzie walczyć.
1
@Encore hiszpania marynarka juz wyslala swoj okret wojenny na Morze Czarne, a ich minister nie wykluczyla wyslania wojsk na Ukraine razem z innymi krajami UE.
Rosja jest slaba jak nigdy, za 30 lat jak popyt na rope i gaz zmniejszy sie drastycznie to ich pozycja jeszcze bardziej oslabnie, dlatego Putin teraz bedzie chcial cos ugrac