- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
michaleu
11
Here we go :phttps://twitter.com/i/status/2066457880438448483@Giwera @takisobiektos @Karol145... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
ShawnC
1
Real 4 transfer a Deco jeszcze pewnie potrzebuje pieniędzy żeby zacząć działać nad kolejnymi... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
1
Według niemieckiego Sky Denis Zakaria jest na szczycie listy życzeń Bayernu Monachium. Mimo, że Szwajcar będzie dostępny w lato za darmo, niewykluczony jest transfer jeszcze w tym okienku transferowym! Julian Nagelsmann planuje wystawiać go w składzie jako środkowy obrońca, co może sugerować, że umowa z Niklasem Süle nie zostanie przedłużona!
2
@MesQueUnClub96 Bayern jak zawsze musi kupować najlepszych lub brać ich bez kontraktu.
1
@Khajio Jeszcze podobno prowadzą w wyścigu o Christensena z Chelsea. xD
3
@MesQueUnClub96 wystawianie zakarii na obronie to marnowanie zawodnika
2
@MesQueUnClub96 Bayern jak zawsze musi kupować lub brać byłych zawodników z Bundesligi bez kontraktu.
2
@Pogba Tylko pamiętaj że tam jest Goretzka i Kimmich. No ale może faktycznie przyjdzie ten Christensen i wtedy Zakaria pójdzie do pomocy? Nie wiem.
1
@Khajio Boli cię że Borussia tak nie umie?
2
@MesQueUnClub96 Boli mnie to, że Bayern jak zawsze musi kupować najlepszych lub brać ich bez kontraktu.
1
@Khajio Bo to jest proszę pana mądre zarządzanie. Nie wydają dużo, ale przynajmniej nie mają sytuacji takiej jak my, bo my musimy obniżać kontrakty kapitanów, żeby rejestrować Depaya, Umtitiego żeby Ferrana itd.