- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1146 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1146 Culés
2
Nowy dzień i mam nadzieję że dziś nastąpi finał tematu Dembele.
Po wypowiedzi agenta Barca powinna grać twardo i krótko. Podpisujesz kontrakt na naszych warunkach tj obniżenie pensji i premie za ilość spotkań min 80 procent, trójka ZP, wygrana LM itp. Jeśli się nie zgadzają to oficjalny komunikat że spędzi resztę czasu na trybunach. Wszystko będzie w rękach Dembele. Barca określi się jasno i jeśli francuz chce grać to zmieni klub jeszcze w styczniu, a jeśli wybierze kasę to tylko potwierdzi to na czym mu zależy. My budujemy nowy projekt i trzeba ogrywać kogoś kto będzie stanowił o sile Barcy na następne lata, a pół roku to bardzo dużo czasu dla Xaviego. Dembele rozegrał 128 niepełnych meczów i każdy jego mecz kosztował 2 mln euro. Pytanie kto na tym biznesie zyskał jest bez sensu...
2
@konajoncek gościa który w meczu z Realem stwarzał największe zagrożenie chcesz wysłać na trybuny na pół roku jak nie podpisze nowego kontraktu?
Dajmy trenerowi decydować kogo chce wystawiać w danym meczu, jeśli Xavi będzie chciał korzystać z jego usług to powinien mieć taką możliwość.
1
@Bobo25 Tak. Musimy w końcu pokazać że mamy jaja jako klub i nie będziemy ulegać żadnym presjom agentów. Agent celowo powiedział to co powiedział żeby tylko dograć sezon na spokojnie i zgarnąć kasę z Dembele za podpis w lipcu. Nikt nie będzie groził nam sądem. Zresztą Barca ma tyle argumentów po swojej stronie że śmiało mogą się sądzić jakby coś. W meczu z Realem Dembele zagrał dobrze, ale nic z tego nie wynikło. Zawodnicy z taką gaża robią różnice i wygrywają mecze jeśli drużyna gra dobrze, a nasi w tym meczu grali dobrze jako drużyna.
2
@konajoncek Rozumiem, czyli aspekty sportowe w klubie sportowym schodzą na drugi plan...
Moim zdaniem to zła droga. Ba, takim postępowaniem możemy również działać "odstraszająco" wobec potencjalnych nowych transferów.