La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

konto usunięte

0

Też tak macie że boicie się teraz chodzić do sklepu nie patrząc na ceny biorąc ze sobą gotówkę zamiast karty? Kiedyś wchodziłem kupowałem co chciałem i mi wychodziło to 20zl maksymalnie(nie kupuję dużo) teraz się boję że nie starczy biorąc 50 zł chore czasy..

1

@Emhyr Nie. Gotówką to chyba nie płaciłem z 5 lat ;D

1

@Emhyr Za 50 złotych to niewiele możesz kupić... Ceny żywności co rok rosną w zastraszającym tempie... Zastanawia mnie fenomen elektroniki, która trzyma cenę i nie rośnie tak jak żywność.

1

@Emhyr nie zdarza mi się zbyt często płacić gotówką ale jak już tak jest to sobie w głowie zaokrąglam ceny
Np. Coś kosztuje 9.30 to jak 10 sobie liczę
Aby łatwiej było liczyć i zostawiam margines błędu i w razie żeby wstydu przy kasie nie było:P

1

@Krystian1588 na szczęście w większości sklepów nie ma problemu łączenia form płatności czyli gotówka +karta :)

1

@budel17 gorzej jak karty się nie ma przy sobie:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?