La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 458 Culés

23

Pogrywam sobie od jakiegoś czasu w Wiedźmina 3 i wow jaka to jest piękna gra. Bawię się dużo lepiej niż za pierwszym razem. Wtedy gnałem z fabułą a teraz gram sobie powoli i cieszę się światem i przygodami Geralta. Redzi stworzyli cudo.

1

@Szreko Ja nie tak dawno przechodziłem 1 raz i nie robiłem byle szybciej wątku z Ciri i się zastanawiam czy trochę ni3 przegialem A np zadanie z Foltestem to kilka razy save wczytywalem żeby sobie dobrać zakończenie xd trochę to wytracilo z rytmu myślę...

0

@Jackazz Ja pędziłem byleby ukończyć. Dopiero teraz ciesze się całym światem wykreowanym i bawię się świetnie.

0

@Szreko Ciekawe czy dadzą jakieś nowe misje razem z remasterem czy tylko wyposażenie z serialu Netflixa.

0

@Jackazz Pewnie dadzą też misję. Nie wierzę że zrobiliby coś tak słabego jak tylko kosmetyka. Ja i tak nie czekam na to. Bardziej czekam na nową grę.

0

@Szreko Nie chcę Cię martwić,ale sobie poczekasz :P Wiedźmin 3 w związku z serialem Netflixa znów cieszy się dużym zainteresowaniem,może remaster/remake 1 prędzej wyjść.

0

@Jackazz No pewnie tak będzie. Z drugiej strony jeśli remaster byłby dobry to chętnie bym zagrał bo nie grałem ani w 1 ani w 2.

0

@Szreko Polecam,w 2 świat jest mniej otwarty i trochę dziwna grafika ale model walki podobny do 3,natomiast 1 ma niesamowity klimat i fabułę,choć sterowanie może odstraszać.

« Powrót do wszystkich komentarzy