- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1280 Culés
Gorące dyskusje
tadzik447
6
A potem płacz, że po upałach przychodzi silny wiatr i ulewne deszcze, które powodują szkody.... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
heniusss
23
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
KamQiX
68
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1280 Culés
0
@Rewolucja123 Przy bramce Benzemy pochyliłbym się nad kryminalnym zachowaniem Dembele który całkowicie olał Carvajala który na pełnej piździe poszedł do ataku i zagrał do Benzemy. Oczywiście ta akcja mogła sie dla nas skończyć szczęsliwie bo Stegen mógłby tą piłkę wybić inaczej ale Ousmanek pokaz zaangażowania piękny. Coś jak Depay w klasyku ligowym kiedy olał w kluczowej akcji Alabę.
1
@sebo939 No, zawalił w tej sytuacji, szkoda, bo pewnie nikt nie zapamięta tego, jak on pracował przez cały mecz.
0
@Rewolucja123 Owszem, pracował ale on ma obowiązki w defensywie a tamtej akcji nie nazwałbym kontrą. Musi zabezpieczać swoją strefę, mieć pod kontrolą PO i nie zrobił tego. Dorzuć do tego głupią/niepotrzebną stratę która rozpoczęła kontrę zakończoną golem Fede Valverde i 2 z 3 bramek białych idzie w jakiejś części na jego konto.