La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

0

Stanowski czy aby nie za odważnie? Ok poparło go większość Polaków, jaja jajami ale żaden rozsądny facet nie narazi swojej rodziny a on w tym momencie to właśnie zrobił. Nie wiem w jakim celu clickbajt?

4

@kkbarca żaden rozsądny facet nie narazi swojej rodziny;D serio myślisz że ktoś mu coś zrobi ?

0

@kaamil1910 Tzn, nie za takie słowa ludziom się kiedyś coś działo. Ale raczej adresaci tych słow sami tak o sobie myślą ;)

0

@kaamil1910 serio myślę że ktoś może mu coś zrobić.

0

@kaamil1910 wystarczy poczytać czym się ci chłopcy zajmują a mamy 2022 i są po wielu wyrokach. Ci ludzie nie znają innego życia i liczą się tylko pieniądze najlepiej z nielegalnych źródeł, więc nawet dla rozgłosu może Stanowski gdzieś w ciemnej uliczce dostać po mordzie.

0

@kkbarca ale kto mu może coś zrobić?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: