La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

6

Dziś się śmieją, jutro będą walczyć, a za chwilę będziemy z nimi wygrywać. To nie jest wielka sztuka mieć więcej goli niż Barca, która gra dzieciakami, bez napastników, w ogromnym kryzysie finansowym.


17

@Pilka_jest_okragla Jak Messi ładował tyle co cały Real to siedzieli cicho:D

2

@Pilka_jest_okragla niech się śmieją póki mogą ;)

2

@kuz Wlasnie bardzo glupio ten wpis u nich wyglada patrzac np na 91 bramek Leo w rok :D

2

@Pilka_jest_okragla Ależ niech się śmieją. Na tym to polega. Ich prawo. Doskonale pamiętam, jak się śmieszkowało ile to jest na minus w Madrycie itd. Wczoraj my, dziś oni a jutro lepszy. A kto na szczycie ten niech się śmieje do woli z tych co na dole

0

@Pilka_jest_okragla No i co z tego ? Gra cała drużyna a nie dwóch zawodników hahah

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?