La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

32

Macie czasami tak, że widzicie że według was ktoś na La Rambli pisze kompletne bzdury, już zaczynacie pisać odpowiedź na komentarz, ale w pół zdania odpuszczacie i kasujecie post?

3

@Worny Zdarza się.

15

@Worny prawie przy każdym poście Djzordona lub Wolanda

0

@Worny Ja mało odpuszczam i czasami mi puszczają nerwy

0

@Traba727 to ta sama typiara

0

@Worny Moim zdaniem za bardzo się wzniecacie tym co ktoś pisze. Jesteśmy w internecie a na La Bambli to już w ogóle. Z dystansem i więcej luzu.. ;)

0

@Worny Bardzo często

1

@fart Ja właśnie dlatego odpuszczam, zwyczajnie mi się nie chce kłócić, bo po co tracić humor, ale niekiedy to aż kusi żeby odpisać ;)

0

@Worny Czasami tak mam- myślę sobie - co ty gościu piszesz - trzeba cię uświadomić, potem myślę - nie no to chyba troll. I odpuszczam w pół zdania aby nie miał satysfakcji.

0

@Worny I dobrze nie ma się co denerwować. Trzeba odpuścić bo jak dobrze wiesz ludzie piszą głupoty z różnych powodów. ;)

0

@Worny ktoś tu dzisiaj napisał identyko taki sam komentarz jak ty

2

@fart dokładnie tak nieraz pomyślałem w trakcie wywodu. Taka konkluzja nagle - ku.wa ziomuś, ale z kim ty się kłócisz w ogóle xd

0

@Messiah10 Dokładnie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy