La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

1

To jak nie Morata to może Pogba za darmo jako zmiennik Gaviego

3

@VamosDeJong żadnego Pogby. Gwiazdor niech gwiazdorzy w United.

7

@Rewolucja123 Ja bym go bardziej widział jako Defensywnego w miejscu Busiego ;D we Francji to Pan piłkarz kiedy rozgrywa od tyłu

1

@kaamil1910 we Francji ma Kante który broni za niego, w Barcy nie ma piłkarza tego pokroju.
Już mnie mierzi jak wyobrażam sobie Lengleta i Pogba machających rękami po kolejnych straconych golach jak te placki przekazują krycie zamiast sami zrobić co należy.

0

@kaamil1910 Pogba ma tyle z pozycją pivota wspòlnego, że się tam nie nadaje. Jedyny pozytyw, to rozgrywanie piłką i tyle.

0

@Rewolucja123 Przeanalizuj kilka spotkań Pogby, on jest bardzo dobry w defensywie, błędem jest właśnie kiedy trenerzy próbują go ustawiać jakoś wysoko .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?