La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

24

#TeleskopJamesaWebba

Teleskop Jamesa Webba rozłożył już całą osłonę termiczną, która będzie ochraniać m.in. główne zwierciadło przed szkodliwą temperaturą (zwierciadło i detektory muszą być utrzymywane w b. niskich temperaturach, ok. - 223 °C). Teraz nastąpi sprawdzanie wszystkich systemów zasilania, a dopiero później osłona zostanie optymalnie napięta.

3

@macio_944 Już nie mogę się doczekać pierwszych zdjęć :)

3

@macio_944 i po co to wszytsko, tyle zachodu, tyle kasy, żeby sąsiadkę przez okno z kosmosu podglądać. Ehhh w tej łameryce to nie mają co z pieniążkami robić.

7

@Bobo25 Na PLANdemi się dorobili to majo

1

@Bobo25 Powinieneś dopisać jeszcze w Jełropie bo ESA też go sfinansowała i budowała :)

1

@Pawel13sz No niestety jeszcze poczekamy :(
Ale niewątpliwie jest to przełomowy moment w historii ludzkości. Super jest być tego świadkiem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?