La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

0

A może tak wymiana Dembele za Kessiego lub Dembele za Pogbe? Oczywiście uwzględniając fakt czysto hipoteczny, że oboje zechcą dla nas zagrać za stosunkowo rozsądne pieniądze :-)
Zapraszam do dyskusji.

3

@19Riki20 Nie są to zawodnicy do których jestem przekonany, w szczególności do Pogby.

1

@19Riki20 tylko ze to zależy od Dembele :) on pójdzie za szmalem więc wątpie żeby Milan czy United mu tyle zapłacili.

konto usunięte

0

@19Riki20 może i piłkarze by się zgodzili, ale ani Pogba ani Kessie mniej niż Dembele by nie zarabiali, a trzeba jeszcze zarejestrować Torresa i zbierać kasę na lato. Do tego z tych dwóch wolałbym Zakarie, ale raczej na pójście do Borrusi M. Dembele się nie zgodzi

1

@19Riki20 Milan ma problemy z przedłużeniem kontraktu z Kessim głównie ze względu na pieniądze.Nie ma szans,żeby dogadali się ze Szpitalbele,patrząc na jego chore wymagania.Tam mają kominy płacowe,nie ugięli się w negocjacjach z Donnarummą,Calhanoglu, więc w życiu by nawet nie rozpatrywali Osmanka

0

@Luciano99 Własnie Milan nie ma już kominów płacowych i nie chcą mieć bo Eliot dba bardzo dobrze o finanse

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?