La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

0

Jak zagrał Puig?

0

@xSZYMONOx 2/10

0

@xSZYMONOx jak większość. Slabo

2

@xSZYMONOx Nie tak źle jak wszyscy gadają, ale też nie za dobrze, pressing i odbiory na całkiem fajnym poziomie, ale ta bezjajeczność w ofensywie to masakra

0

@xSZYMONOx W skrócie, czy długi tekst?

1

@xSZYMONOx Typowo, czyli przeciętnie. Dużo biegania, zaangażowanie w pressing, ale bardzo mało konkretów. Podania głównie w poprzek i do tyłu, prawie w ogóle nie stwarzał zagrożenia, ale nadrabiał ruchliwością. Typowe 5/10 jak dla mnie.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 jak wolisz

0

@xSZYMONOx 1 połowa:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11148247#comment-11148247
2 połowa:
W drugiej kontynuował słabą bez piłki grę, a w dodatku po zepchnięciu nas przez Mallorcę gubił krycie, odpuszczał podążanie za zawodnikami, czy gubił się w ustawieniu. Z piłką natomiast im dalej w las, tym gorzej. Oddawał łatwo rywalowi piłkę, czy też ją tracił, a nawet częściej wsadzał na minę partnerów.

Ogółem bardzo słabe zawody.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?