- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 616 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
144
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 616 Culés
14
W ogóle to Sousa jest jakimś fenomenem socjologicznym. Nigdzie na dłużej nie zagrzał miejsca i odchodził skonfliktowany i obrażony, a u nas dostał przez niektórych łatkę fachowca, który przez kilkanaście meczów nie był w stanie pokonać nikogo lepszego niż San Marino czy inne Andory.
Miał dobrą gadkę (uznajmy) i ludzie go kupili. Mi od samego początku nie pasował i biła od niego niesamowita sztuczność.
1
@BartqRKO Miał kilka dobrych momentów jak mawiał klasyk ;) Ludzie go kupili, bo po kopaninie Brzęczka nie miał wysoko postawionej poprzeczki.
0
@BartqRKO Jako naród mamy kompleksy wobec zachodu. Wszystko co zagraniczne wydaje nam się lepsze. Zachowanie kibiców, dziennikarzy wobec Sousy było absurdalne.
2
@tobiasson92 Tylko lepszy styl nie sprawił, że wygrywaliśmy więcej.