- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1232 Culés
Gorące dyskusje
clyde
80
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
NeroTFP1
61
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1232 Culés
0
FC Barcelona: Ousmane Dembélé podjął decyzję o przyszłości?! Sprzeciwił się woli agentów
Ousmane Dembélé jest zdecydowany na przedłużenie wygasającego kontraktu z Barceloną i to wbrew woli reprezentujących go agentów, którzy woleliby umieścić swojego klienta w innym czołowym europejskim klubie - przekonuje „Foot Mercato”.
3
@kaamil1910 ale odważny, ja bym się bał im sprzeciwic.
2
@kaamil1910 pokazałoby to że naprawdę mu zależy, bo jego agenci to coś typu Moriby
3
@kaamil1910 czyżby kapkę oliwy dostało się do tego orzeszka zwanego móżdżkiem u francuza?
0
@kaamil1910 bo tak naprawdę agenciki mają najmniej do powiedzenia
1
@kaamil1910 I bardzo dobrze, za rok wchodzi dodatkowo przepis UEFA, że agenci będą mogli pobrać maksymalnie 8% prowizji z ogólnej kwoty transferu, więc już nie będzie milionowych prowizji dla nierobów. Karma powoli wraca.
0
@monsterrize to ma niby wejść od stycznia
0
@kaamil1910 Dokładnie, uporządkuje to w końcu rynek. Mino Raiola będzie musiał przejść na dietę.