- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
0
Nie miałem możliwości oglądać meczu, wiec zapytam, jak waszym zdaniem grała nasza drużyna? Jak to wyglądało? Bo z jednej strony widzę pochwały, z drugiej, gdyby Koeman nie wygrał grając w przewadze od 60 minuty, zjedli by go. Dlatego pytam, jak oceniacie wczorajszy mecz pod względem pracy Xaviego i zespołu?
2
@Qba2312 Zdecydowanie widać progres w grze drużyny. W pierwszej połowie dość mocno ich zdominowaliśmy, szkoda tylko tego babola przy straconym golu. Dobry pressing, zagrożenie pod bramką też jakieś tworzyliśmy pomimo braku napastnika.
2
@Qba2312 Szczerze wyglądało to naprawdę dobrze. Przede wszystkim jest pomysl na grę i widać, że wreszcie zawodnikom chce sie biegać i zostawiaja serce na boisku. Do poprawy skuteczność i wejścia w drugą połowę, bo w pierwszej wyglądamy nieźle, a w drugiej cos się psuje. Graliśmy w przewadze, ale nie zapominajmy, że graliśmy z wiceliderem i najlepszą obroną w lidze pod względem starty goli. Szkoda, bo w końcówce Dembele pięknie uderzył, ale niestety pręty nam w tym sezonie nie pomagają, więc zabrakło tez odrobiny szczęścia. Warto zaznaczyć, że Sevilla, ktora jest jednym z faworyotw do wygrania ligi grając u siebie oddala zaledwie jeden celny strzał. Ich zagrożenia płynęły jedynie z rzutów różnych. Reasumując krok po kroku idziemy do przodu i wygląda to naprawdę obiecująco.
1
@Qba2312 Do 16-tki wyglada dobrze. Widać dużo zmian taktycznych, ale później nie ma u nas Napastników i nie ma kto zabić meczu.