La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

6

Śmieszy mnie ta nagonka na Albe. Wiadomo, dodał od siebie ale mimo wszystko dostał z metra z całej siły piłką, a w social mediach większy hejt jest na niego niż na Kounde. Nie mówiąc o tym, że Sevilla pół godziny robiła to samo. Kulminacją było jak Ocampos kopnął Bono w głowę, po czym Bono jeszcze rzucił się na wolna piłkę i dopiero wtedy złapał się za głowę z bólu. A 5 metrów dalej leżał Ocampos i płakał z bólu trzymając się za piszczel...

0

@joloskyy Dla mnie to wyglądało, że on nie mógł dostać głowę od Ocamposa, bo on trafił bramkarza w nogę, więc albo dostał w głowę od Abde, albo symulował. Ale głowy za to nie dam.

1

@joloskyy Dostał w ryło piłką i Kounde słusznie wyleciał, natomiast Alba za prowokacje nie dostał nic. Znając charakter Alby i fakt że nie pierwszy raz pokazuje swoje oblicze na boisku nic zatem dziwnego że leci na niego hejt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?