- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 588 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
48
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 588 Culés
0
Który finał LM z udziałem Barcelony podobał wam się najbardziej? Przy którym byliście najbardziej zdenerwowani? Czy przed którymś z nich mieliśćie wątpliwości co do wyniku?
Ode mnie. Najbardziej podobał mi się ten z Londynu w 2011 roku. Największa nerwówka była przy Juventusie, bo po bramce Moraty czułem, że ten mecz może pójść w obie strony pomimo lepszej gry Blaugrany. Za to największe wątpliwości co do wyniku miałem w 2009 roku. Tamten Manchester był mega mocny, a u nas w linii obrony musiał zagrać Yaya Toure i Sylvinho. Przed meczem to ekipę z Anglii widziałem w roli faworyta.
1
@BartqRKO 2011 najlepszy, oglądałem z kuzynem, fanem ManU. Najbardziej się obawiałem w 2006, tym bardziej że długo przegrywaliśmy. Najgorzej wspominam mecz z Juve.
2
@BartqRKO Najbardziej przeżywałem finał z Arsenalem.
0
@BartqRKO to wprawdzie nie finał LM, ale ten który wywołał najwięcej emocji to Superpuchar UEFA z Sevilla z 2015 roku