La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

13

Wspomnień czar...

konto usunięte

3

@norbi77 Daaaaavid Villaaaaaa

konto usunięte

15

@norbi77 Ale by siadł teraz taki Fabregas na fałszywej dziewiątce XD

1

@BartqRKO Co jak co ale przy trenerze z pomysłem robił robotę całkiem niezłą :D Teraz możemy pomarzyć o takim zawodniku :D

1

@norbi77 Cesc w tamtej Barcelonie był kotem, mocno niedoceniony a naprawdę ważny w całej układance.

0

@norbi77 Tejo jaki szczurek młody:)

konto usunięte

0

@Rastafarnianin Jasne, ale jednak miał on zastąpić Xaviego w linii pomocy, a ten wciąż był klasowym piłkarzem. Rzucało się Cesca na różne pozycje i ten się bronił, bo był świetnym jakościowo piłkarzem, ale jednak nigdy nie rozwinął w pełni swoich umiejętności.

0

@norbi77 ale Panie, teraz nie ma kim grać...

4

@Rastafarnianin Cesc byl swietny na jesieni i zdecydowanie slabszy wiosna

0

@norbi77 Dzisiaj by tego nie powtórzyli, dzisiejsza piłka jest szybsza i bardziej fizyczna. Do tego obrońcy są lepsi niż parę lat temu. Po prostu inne czasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?