La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

3

Wygrywamy rzutem na taśmę z kelnerami z Elche u siebie i wracamy do walki o majstra.....Bo główny rywal stracił punkty 1 raz do 10 meczów .
Czego ktoś nie rozumie?

0

@PatrykBarca A ktoś nieironicznie mówi że wracamy do walki o mistrza?

0

@PatrykBarca dopóki są matematyczne szanse, to zawsze do końca należy walczyć. Czego nie rozumiesz?

0

@PatrykBarca nie płaczkuj już tak...

0

@Gaucho @barcelonaLM Za walka do końca jestem zawsze. Ale już tu się zaczęło dodawanie punktów za mecz z Sevilla. I ogólnie nowi zawodnicy są kupieni . Rywal traci punkty lawinowo. I już 100 teorii na ten temat. Zamiast skupić się po prostu na sobie i poprawie.

0

@KrystianR A Ty idź zobacz czy Ciebie w kiblu nie ma...

0

@PatrykBarca nie mam kibla, mam zwyczajnie toaletę.
To nie zmienia faktu, że jesteśmy gdzie jesteśmy i trzeba spokoju i cierpliwości a nie podpalania się. Owszem w dużej mierze są tu użytkownicy wychowani na
Fifie z efektem natychmiastowym ale tak to niestety nie wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?