La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

8

Na nie oszukujmy się, to jak ustawia Xavi drużynę, jest naprawdę dobre. Celem jest rozciągnięcie rywala i to mu się udaje. Otwiera półprzestrzenie i wystarczy, że pomocnicy w tempo je zaatakują. Jesteśmy w przejściu? Spokojnie, rozciągamy do boku i mamy atak na bramkę w dwa zagrania. Wystarczy odpowiednie wytyczne dać zawdniką. Po obu stronach mamy otwarte półprzestrzenie i to jest klucz, do tego pojedynki 1 na 1, w przypadku tej akcji, Dembele otrzymuje piłkę, wygrywa pojedynek i ma De Jonga atakującego w tempo półprzestrzeń. Do tego ruchliwy Jutgla, który mocno utrudniał pracę stoperom.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1862799656309853690/1CFECD72B061C39234CF59FAFE17F138E0341DB4/

0

@Rewolucja123 fajnie to wygląda

0

@Xxxbarca4ever Ładnie też widać 3-4-3 Xaviego. W tym przypadku jest to diament, ale stara się to zamieniać w kwadrat w ataku. Diament znajduje się często w przejściu w celu rozciągania boiskai zdobywania przestrzenii.

0

@Rewolucja123 Ale ciekawą rolę wymyślił Albie. Szkoda, że Jordi nie dojeżdża w defensywie.

0

@Rewolucja123 widać jakieś założenia taktyczne brak automatyzmow i nie ma co porównywać do pracy koemana gdzie była gra na Leo i ciągnięcie wózka przez jedną osobę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?