La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

4

W przerwie kiedy inni prosili o dobicie Elche 10:0 ja prosiłem o mecz na 0 z tyłu. Niestety wygląda to fatalnie. Obrona ma zjazd niesamowity. W 5 ostatnich meczach straciliśmy 9 bramek. Poklepanie z przodu z takimi ogórkami fajnie wygląda, ale niewiele mówi, to co się dzieje pod naszą bramką mówi bardzo dużo i bardzo źle. Tutaj Xavi ma kupę roboty. Mecz z Sevilla będzie mega trudny, a dobrze by było zakończyć rok 2 zwycięstwami.

2

@arasz1819 Wciąż widoczne są problemy z koncentracją, stałe fragmenty, czy druga bramka. Przy pierwszym golu Araujo napędził akcję nieudaną interwencją, to powinno być wybite w aut, przecięte, cokolwiek. Do tego Ter zawinił. Trochę to zajmie zanim poprawią ten aspekt piłkarze.

1

@arasz1819 Właśnie napisałem nieco wyżej post, że nawet Twój wujek tu lepiej wyglądał. U Xaviego wygląda to dramatycznie, zaiste Twoje modlitwy w przerwie meczu były w bardzo trafnej intencji

2

@Comentateiro niby mecz wygrany, a pierwszy raz chyba w tym sezonie mam bardzo złe przeczucia co do finalnego miejsca. Chociaz czasu jeszcze jest żeby coś zrobić więc będę wierzył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?