La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

14

Widzę nowy gatunek gratulacji czyli gratulacje po polsku - "gratuluję, ale"

5

@Comentateiro hahaha no brzmi bardzo polsko :D

3

@Comentateiro To brzmi "jestem tolerancyjny,ale.."
xd
@michal26

0

@tomek8756 Niby niezłe porównanie, ale jednak wyobraź sobie zdanie: "nie toleruję gwałtów" To przecież nie znaczy, że jesteś nietolerancyjny. Tolerancja to trochę trudniejszy temat i wielu rozumie go opacznie.
Szczere gratulacje nie zawierają żadnych ale

2

@Comentateiro Tolerancja to po prostu wyrażenie zgody na dany proceder i przyjęcie do wiadomości, że istnieje i nic z tym nie zamierzamy robić. Dlatego np. tolerujemy, że ktoś jest innej orientacji seksualnej, bo po co coś z tym zrobić? Jest inny niż my i spoko. Inność jest fajna!
A gwałcicieli nie tolerujemy. Eliminujemy ich, bo robią krzywdę drugiej osobie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?