La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

2

Niestety Brooklyn znowu będzie musiał grać w 7 ale jest KD więc szansę jakieś są. https://mobile.twitter.com/CANALPLUS_SPORT/status/1471548179531419650

2

@Encore KD w składzie to gra w 6 na 5. Będzie dobrze Bruno, nie martw się.

0

@Comentateiro Mam taką nadzieję chociaż trochę boję się że te granie po 40 minut wyjdzie w końcu Durantowi

0

@Encore przepisy mówią, że mecz może się odbyć od minimum 8 zawodników w składzie. :)

0

@magister97r Brooklyn z Toronto grał w 7 i wygrali xd

3

@Encore może grali siedmioma zawodnikami, ale w kadrze mieli ośmiu. ;)

0

@magister97r No jeden jako maskotka

0

@Encore Chodzą słuchy, że Szaman ma wrócić na mecze wyjazdowe. Będzie dobrze ;)
KD sobie poradzi - musi. ;)

0

@fart Ty mi powiedz gdzie jest Boston

1

@Encore Daleko na Wschodzie ;) A tak poważnie to zwycięstwo z Bucks w TD Garden pokazuje, że jak chłopaki chcą to potrafią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?