La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

konto usunięte

5

Dzis utkwily mi w pamieci dwie wypowiedzi Grahama Huntera z meczu Osasuna.
Pierwszy to byl komentarz o Gavim, iz pozostali partnerzy powinni brac z niego przyklad. Nie tylko pod wzgledem poswiecenia i walki ale reszty piljardkiego rzemiosla (Gavi poslal swietne podanie miedzy liniami a wczesniej przetrzymal pilke z dwoma graczami na plecach).

Drugi koment dotyczyl sytuacji Araujo, kuedy walczyl z dwoma zawodnikami Osy przy linii bocznej a nikt z naszych nie podbiegl by wyluskac niczyja pilke. Zastanawial sie czy to zmeczenie fizyczne, czy przekonanie, iz mecz jest wygrany.

Facet swietnie komentuje i czesto zauwaza, rzeczy ktore badzym polskim ekspertom nawet do glowy by nie przyszly.

1

@El dominatore Bo nasi tkwią w marazmie. Trzeba czasu żeby ich tego oduczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?