La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

Ja akurat się cieszę że jesteśmy w LE. W 2 meczu pewnie była by kompromitacja a tak to jest szansa na powalczenie w LE ;) zawsze jest to druga szansa na zagranie w LM w nowym sezonie. Jeżeli Pedri i Ansu nie będą kontuzjowani i Alves da chociaż małego kopa na obronie to walka o top 4 i LE jest duża ;) I zawsze to będzie przygotowanie do nasptenro sezonu.

0

@maniak33333 No nie wiem bo tracimy siłę na ligę a kasy wielkiej z tego nie będzie z resztą się zgodzę.

0

@urbipl dużo zależy od losowania, pamiętaj że nie mała pieniądze są również za bilety z meczów ;) w Lm byłby za pewne 1 mecz tutaj może być nawet 4 ;) nie wiem jakie pieniądze są za bilety ale ja płaciłem za bilet 400 zł ;) A ludzi jest zazwyczaj ponad 50 000 więc zarobek nie mały. Tak po przeliczeniu nie wiem czy to nie jest lepszy zarób niż po jednym meczu w Lm

0

@maniak33333 Tu masz rację, oby wreszcie kontuzję nie były nasza zmorą to będzie można walczyć na kilku frontach jest jeszcze puchar króla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?