La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

1

Jakie wzmocnienia i na jakich pozycjach widzicie latem jeżeli znajdzie się kasa od sponsorów, ze skarpety i ze sprzedaży piłkarzy. Kogo sprzedalibyście i posadzili, wypożyczyli ?

konto usunięte

1

@mientusek1407 Szczerze? To na każdą pozycje trzeba wzmocnienie xD

2

@mientusek1407 przede wszystkim atak bo nie ma kto wykańczać w tym klubie po za Fatim

0

@mientusek1407 Podobno Douglas Costa rozwiązał kontrakt.

0

@mientusek1407 Odpowiedź jest Bardzo prosta zależy gdzie znajdziemy się pod koniec sezonu i jeżeli nie łapiemy się do LM to ile "najlepszych" odejdzie.
Podejrzewam że może być minus Dembele, Araujo, i ktoś ze środka bo Busquets, Gavi, de Jong, Pedri nie będą grać na raz ... Depay też może chcieć uciekać bo ewidentnie mu się nie klei w Barcelonie ... Letnie okienko może być bardzo ciekawe i tak naprawdę może położyć Barcelonę na łopatki na wiele lat ...

Tu mówili że Cabral jest średniakiem i nie powinien tu trafić ... żeby czasem nie było tak że zawodnicy pokroju Cabrala nie chcieli do nas iść :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?