La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2194 Culés

5

Wygranie Lili Europy, wyjście z grupy LM, awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów... To nie ma żadnego znaczenia na dzień dzisiejszy. Moim zdaniem na ten moment trzeba sobie zdać sprawę, przede wszystkim kibice bo Xavi to pewnie wie, że ta drużyna jest LATA od wygrywania poważnych trofeów. Oczywiście nie cała ponieważ są tu ludzie którzy nie nadają się do na tego i z którymi w między czasie trzeba będzie się rozstać, ale jest na kim budować drużynę. To co zostało na chwilę obecną to jest materiał na średniaka Ligi Hiszpańskiej, a do takich solidnych ligowców jak Villareal czy Betis brakuje choćby zgrania zespołu. Kibiców czeka moim zdaniem próba najwyższej cierpliwości, a pozostaną z nami tylko najwierniejsi.

1

@panczo Tylko, że wiesz, wielu wciąż uważa, że jesteśmy mocną, solidną drużyną, która jak chce to gniecie każdego, a prawda jest taka, że nie mamy żadnych argumentów piłkarskich. Autobus i leżymy w ataku. Każda drużyna, nawet Raków Częstochowa stawiając autobus wywiozłaby minimum 1pkt. z Camp Nou, taka jest brutalna prawda.

1

@Sau_Ron otóż to. Ta drużyna jest nieprawdopodnie łatwa do zjedzenia taktycznego i przewidywalna. Trzeba się wreszcie obudzić i poznać swoje miejsce w szeregu, chociażby by wiedzieć gdzie startujemy i jak daleką drogę mamy przed sobą. Co gorsza, na dzień dzisiejszy możemy zaoferować tylko markę i nazwę firmy ( nadszarpnięta ostatnimi laty, do czego Laporta też się przyłożył), bo finansowo to nie ma o czym mówić. Tu trzeba wrócić do bardzo głębokich korzeni. Na pocieszenie, parę razy w historii klubu już tak bywało i Barcelona zawsze wracała. Teraz też wrócimy, ale moim zdaniem nie w tym sezonie, nie w przyszłym tylko jesteśmy lata od tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?