La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

10

Nie dociera jeszcze do mnie, że możemy mieć problem z wejsciem do Top4 w tym seoznie, ale mecze uciekają a w tabeli nie ruszamy się w górę. Niedługo stanie się to bardzo prawdopodobne, że nie zagramy w LM za rok jeżeli dalej tak pójdzie. Ciągle sobie wmawiam, że teraz juz bedzie dobrze i tylko to, ze zostało jeszcze ponad pół sezonu jakoś uspokaja, ale już niedługo nie będzie takiego optymizmu.

0

@kuz Wygramy lige europy spokojnie ;p

4

@Kondziubarca dziwnie będzie bardzo jak skończymy poza czwórką. Taka sytuacja dawno nie miała miejsca i ostatnie tak słabe sezony były w czasach, jak jeszcze moja świadomość jako kibica była bardzo słaba.

3

@kuz Mam to samo, kibicuje koło 15 lat więc głównie pamietam dobre czasy, były kryzysy ale małe a teraz faktycznie możemy wylądować poza top 4 lub nawet gorzej.

0

@kuz Prawda jest taka że jeszcze wszystko może się wydarzyć, oby udało się przejść dalej w LM to potem można skupić się tylko na LL czego nie można powiedzieć o top 4 bo tam będzie z tym trochę inaczej. A jak się nie uda to już się sytuacja komplikuje bo może być tak ze LE to jedyna droga do LM i jakoś trzeba to będzie rozgrywać a z tak młodym składem to może być niemożliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?