La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

konto usunięte

0

Nie wiem czy zauważyliście ale u nas skrzydłowi/wahadłowi/boczni obrońcy nie potrafią dośrodkowywać. Jak oglądam inne mecze to tam wrzutki praktycznie zawsze coś dają są takie kąśliwe mocne w punkt a u nas dośrodkowanie= strata piłki.

0

@Emhyr Pozwolę sobie niezgodzić, uważam że w tym sezonie duży % naszych bramek to wrzutki. Z Villareal gol De Jong to właśnie kąśliwe piłka z lewej strony od Alby. Oba gole z Dynamem to wrzutki w Kijowie na Fatiego, w Barcelonie na Pique po stałym fragmencie(choć tutaj nie wrzucał Depay, a nie skrzydłowi), z Celtą 2 bramki po dograniach Alby z lewej strony itd.. Jak sobie rozłożysz bramki Barcelony w tym sezonie i odejmiesz karne to wyjdzie że 30-40% to dogrania z bocznych sektorów, jest to niezły procent biorąc pod uwagę warunki fizyczne napastników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?