- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Borneo
0
Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być ... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Lanosss
24
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
11
Żenujący jest ten płacz dziennikarzy. Pieprzą, jakby nie wiedzieli, jak ten plebiscyt działa. A do tego dam sobie rękę uciąć, że są hipokrytami, bo teraz "skandalem" jest to, że inni dziennikarze wybrali Messiego a ciekawe który z tych płaczków uderzyłby się w ordery i przyznał, że nigdy nie zagłosował na Lewandowskiego gdy ten akurat nie zasługiwał na głos.
Z resztą, niech spojrzą jak poważnie ten plebiscyt jest traktowany, taki Michał Pol kilka lat temu zagłosował tak jak mu czat napisał na streamie. Ilu z nich analizuje statystyki każdego piłkarza, ogląda wszystkie mecze i prowadzi poważne badania na kogo oddać głos a ilu po prostu na pałę śle na zasadzie "a Ronaldo jak to Ronaldo, musi być". W ten sposób CR nawet jak nie wygrywał to był wysoko, w 2018 roku zajął 2. miejsce i pewnie by wygrał gdyby nie sprawa z gwałtem a de facto mimo zdobycia LM był to jego najgorszy rok w karierze od czasu wczesnego Manchesteru.