La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

0

Szejkerowi w końcu coś zaczyna wychodzić, jak pojawił się Messi w PSG. Pierwszy, SZCZERY powód do radości zawitał do paryskiego klubu.

0

@Sau_Ron o to zobacz minę Mbappe Messi tam pogra rok i spada Ramos to samo.Neymar też chcę powoli kończyć Karierę Mbappe chcę odejść veratti po 30.Di maria kończy karierę sprowadzony holender się nie sprawdzi.Drużyny nie ma.

0

@Borneo Szejk ma tyle siana, że bez problemu kupi sobie nowych grajków, może nie tak utalentowanych, ale na pewno z umiejętnościami na światowym poziomie. Takie problemy nie dotyczą drużyn, które mają pieniądze ;(

konto usunięte

0

@Borneo Messi pogra rok i gdzie spada niby?

0

@nitey Mimo że go uwielbiam to widzę że jego gwiazda jest na schodzącym w dół za rok będzie gorzej a nie lepiej.Myślę że rok do 2 to usa.

0

@Sau_Ron co z tego że ma tyle siana jak drużyny nie ma i nie miał LM nie wygrał.A obecnie są słabi drużyny nie ma gwiazdy są.Coś z nimi nie tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?