- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1044 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
99 odpowiedzi
MirusAmisz
23
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
LAMC_10
4
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1044 Culés
1
Za każdym razem gdy do Bundesligi przychodziła jakąś 9 to kręciła podobne wyniki co Lewy. Czy to Auba, Werner, Silva czy nawet śmieszny Paco Alcacer. Każdy z tych napastników grał w drużynie gorszej niż Bayern, a potrafił zdobywać podobną ilość bramek.
O dziwo każdy z nich po przejściu do silniejszej ligi znikał. To doskonale pokazuje żałosny poziom tej ligii.
Z Lewandowskim byłoby to samo.
1
@Survier Znaczy ligue 1 zdecydowanie lepsza od La ligi skoro Messi sobie tam nie radzi, a w Hiszpanii był najlepszy xD
0
@Survier Gdyby babcia miała wąsy...
PSG ma przewagę 12 pkt nad drugim zespołem po 15 kolejkach xd
6
@Survier Tak, dlatego Auba pozniej zostawał królem strzelców w Anglii, a Lewy jest top 3 strzelców w LM
2
@Survier Dlatego chłop prawie co roku od dekady poważnie walczy o króla strzelców w lidze mistrzów. W takiej Borrusi strzelił cztery gole Realowi i zaszedł do finału, jestem pewien że poradziłby sobie w każdej lidze
3
@Survier prawie takie same wyniki? xD
3
@Bykunn Noo, przecie każdy z nich pobijał kolejno rekord Mullera ślepy jesteś czy jak xD
0
@Survier@Survier ale jakoś Gerda Millera te 39 lat przetrwał do 2021 roku????
0
@Survier ktory z tych panow przekroczyl 30 bramek w lidze?