La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

0

Witam czy jest jakaś osoba, która inwestuje w złoto, albo obraca się w owym temacie? Nigdy nie myślał, że będę miał taki problem, ale dostałem od rodziny 2x10gr złota w małych sztabkach. Pytanie co mam z tym zrobić zachować dla Siebie bo prezentów się nie pozbywam nigdy mi się złoto nie podobało i nie interesowałem się nim, więc mam problem. Jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy to z czasem podarować to dwójce swoich dzieci tylko, żeby one później nie miały takiego problemu jak ja obecnie. Ktoś coś doradzi sensownego?

2

@mart ja i złocie wiem tyle,że to bardzo stabilna waluta, jak uzbieram 50 koła czystych pieniędzy czyli takich które nie są na życie tylko odłożone to w złocie chciałbym to trzymać

0

@jeyx77x Rozumiem skoro mówisz stabilna to dużo wyjaśnia. Nie chodzi mi na stówie do przodu czy do tyłu. Zupełnie nie wiem co mam z tym zrobić i jest to dla mnie uciążliwy problem. Dostaną kiedyś dzieciaki jak dorosną i każdy zdecyduje sam co z tym zrobi. Przynajmniej ja się pozbędę problemu :)

1

@mart Złoto to dosyć stabilna waluta, w której warto lokować pieniądze. Szczególnie teraz gdy jest inflacja trzeba trzymać się od gotówki jak najdalej.
Obecnie w skupie otrzymasz za taką sztabkę ok. 2350zł, kilka dni temu jeszcze trochę więcej a myślę, że znów odbije do góry. Jeśli chcesz wiedzieć czy da się na złocie zarobić to powiem Ci, że jeszcze dosłownie kilka lat temu dostałbyś za taką sztabkę sporo poniżej 2000 a im większe sztabki byś wtedy miał tym więcej byś zarobił. Polecam też zainteresować się zegarkami bo ich wartość już od paru ładnych lat nieprzerwanie szybuje do góry i dalej będzie.

0

@mart Co masz zrobić? Odpowiedz sobie na pytanie czy potrzebujesz pieniędzy. Jeśli nie, to do sejfu i trzymaj na gorsze czasy

« Powrót do wszystkich komentarzy