La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

0

Legia vs Barcelona w Lidze Europy, róbta screeny.

14

@lucas/catalan Po co mają nam Camp Nou zdemolować?

2

@Kondziubarca i tak się sypie :D

1

@lucas/catalan No właśnie, nie ma co pogarszać sytuacji :D

0

@lucas/catalan mogli zrobić by narodowym zrobić mecz aby większość zobaczyła no ale tam niezaszczepieni będą leżeć.Jak zwykle spieprz. Temat reszcie.

1

@Borneo jakbyś chciał wiedzieć Legia ma własny stadion. Prowokacyjne komentarze zostaw swoim kolegom.

0

@lucas/catalan znam ten stadion i poprzedni także.Oglądałem na nim Barce.To stadion na 30 tyś.Narodowy to 50 tyś na pewno więcej ludzi by skorzystało na zobaczeniu na narodowym.Odległośc mędzy nimi żadna.Szkoda aby nie mogła zobaczyć szersza publika takiego meczu.
No ale wiadomo że niezaszczepieni spieprzą temat.

1

@Borneo https://youtu.be/nUUrXSVohG8
Legia rogrywa mecze na swoim stadionie. Nie poto mają stadion aby grać mecze na Narodowym bo jakiś randomowy internetowy Janusz tego chce

0

@lucas/catalan ten pan to twój idol chyba i autorytet ,za dużo to on nie wygrał;)znajdź sobie lepszych;)i Też zapierd. do częstochowy bo ktoś ją atakuje;)nie jestem januszem :)ale myślę o innych kibicach choć pewne i na tym stadionie mógłbym zobaczyć mecz.Narodowy też jest w wawie.Lubię oba.

0

@Borneo Autorytetem to on nie jest ale słowa do ciebie akurat pasują

0

@lucas/catalan nie znasz mnie.Byłem na meczu Lechi z Barcą i gdzie byli kibice z całej Polski i było fantastyczna atmosfera święta i nie mam nic przeciwko aby legia zrobiła coś takiego dla kibiców z poza warszawy czy też aby pomieścić więcej kibiców z samej Wawy.Zadziałałoby to wizerunkowo na plus. Dla legi.Także i Barca zyskałaby tu nowych kibiców.Moje kibicowanie Barcelony zaczęło się od bycia w Barcelonie gdzie stadion był 115 tyś.Grał Romario z Dream teamem.Koemanem Guardiolą Stoickovem gdzie trenerem był Johan.Okres gdzie legia w pucharach dostała z hajdukiem split 0:1byłem nawet na tym meczu.Nie mam nic przeciwko temu aby mecz był w wawie i mogło go podziwiać 20 tyś więcej ludzi .Niewiele mniej niż pojemność starego stadionu legii.O 2/3więcej niż nowy.Zysk jest ewidentny .

« Powrót do wszystkich komentarzy