- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 846 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 846 Culés
0
Wybielał ktoś z Was zęby u dentysty metodą nakładkową??
0
@paweldunajecfcb ja osobiście nie polecam:] ale to sprawy indywidualne, zaczynałem powoli jak kazali i później pół nocy i po takiej nocce miałem 3 tyg z głowy, ciepło zimno świdrowało tak w głowie jakbym watę jadł. Oczywiście metoda jest skuteczna wybieli zęby bardzo ładnie
0
@paweldunajecfcb myj zęby będą czyste :)
1
@paweldunajecfcb robiłem z żoną przed ślubem. Kupiliśmy preparaty sami, a znajomy dentysta pokazał nam jak stosować. Wszystko ok, żadnego dyskomfortu nie odczuwałem. Jedyny problem to biała dieta
0
@Dundersztyc Jak długo stosowałeś białą dietę ??
0
@paweldunajecfcb przez cały okres kuracji czyli jeśli dobrze pamiętam około 2 tygodni. Po stosowaniu preparatu też najlepiej od razu nie jeść nic mocno koloryzującego i starałem się ograniczać do wesela (czyli +tydzień)
0
@Dundersztyc A jeszcze jedno pytanie, :D
Jak długo utrzymał się efekt??