La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

1

Gdyby Real dzisiaj przegrał, mógłby nie wyjść z grupy. Tego im życzę

0

@l0Messini Takie cuda dwa razy z rzędu się nie zdarzają

0

@Mario96w Z Legia przegrali to z Sherifem tym bardziej, wystarczy bral skuteczności

1

@l0Messini Nie no dwa razy z nimi nie przegrają

1

@l0Messini teraz są w gazie, nie ma szans

3

@l0Messini W ostatnim meczu z Szeryfem przegrali 1 do 2 mając 30 sytuacji bramkowych do 4 Szerifu, taka impotencja w skuteczności nie zdarzy się drugi raz, choć chciałbym się pomylić :D

1

@l0Messini Z Legią nie przegrali.

0

@adi7adi8 Przy remisie tez nie mają gwarancji awansu. Ostatnia kolejka z Interem. Doczytałem jeszcze na stronie rm, jeśli zremisuja/przegraja z Sherifem i przegraja z Interem to sa w lidze europy

0

@l0Messini No tak tylko że wiemy jak Inter gra w LM :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?