La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

3

Bardzo fajny meczyk do oglądania, młodzi (i nie tylko) pozostawili ogromne serducho na boisku. Kontrola w środku pola, bardzo dobre mecze Nico i Gaviego, profesor Busi czy pozytywny impuls od Dembele sprawiły, że ten mecz się oglądało naprawdę z dużą przyjemnością. Nie pamiętam kiedy ostatnio takie emocje odczuwałem oglądając mecz Barcy :D Niestety tylko to fatalne wykończenie... Nie obrońca, nie pomocnik, nie skrzydłowy, a właśnie napastnik musi być naszym celem numer jeden na najbliższe okienka. Ktoś kto w najprostszej sytuacji wali pod lade, a nie przekłada dwóch obrońców mając przed sobą tylko bramkarza.
Bardzo dobrze, że przyszedł Xavi. Widać, że pozytywnie wpłynął na zawodników i naprawdę możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Niekoniecznie tą najbliższą, ale za rok/dwa lata to już może naprawdę fajnie wyglądać i realnie będziemy mogli liczyć się w Lidze Mistrzów.
Wierzę w jego projekt oraz wierzę, że wyszarpiemy 3 punkty w Monachium. Ten zespół się nie podda. Wróci Fati, ogra się Dembele, a Bayern może wpuści 2/3 rezerwowych mając już pewność pierwszego miejsca w grupie. Nie ma co patrzeć na Dynamo, bo Benfica prawdopodobnie ten mecz wygra, a przynajmniej tak trzeba założyć.
I też mając na uwadze impotencje w wykończeniu chciałbym żeby Xavi wypróbował Araujo na 9 :D To byłby ciekawy eksperyment, rozwiązanie oczywiście tymczasowe, które najpierw trzeba by wypróbować w którymś meczu ligowym, ale nie mamy nic do stracenia, my w ogóle nie strzelamy goli z gry, a Araujo jak już wielokrotnie pokazał, umie odnaleźć się w polu karnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?