La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2191 Culés

konto usunięte

0

Ale mi się marzy, żeby Dice zrobiło następna cześć Battlefielda w I WŚ tak jak Battlefield 1. Niech zrobią te sama grę, ale z nowa oprawa graficzna. Matko z tej części taki klimat bije, ze to szok. Pamietam jak po premierze na PC kupiłem, a teraz znowu ogrywam, ale na Xboxie przez Gamepassa

1

@DaPidejpi B1 był zayebisty...ta misja w okopach - rewelacja :)
Każda kolejna częśc to co raz gorsza.

1

@DaPidejpi Szczerze powiedziawszy to nie wiem co możnaby ulepszyć w BF1. Nawet grafika się nie zestarzała. Moim zdaniem najlepszy BF i przykład jak robić gry. Soundtrack niesamowity. Misje dla jednego gracza mistrzostwo świata, a szczególnie "The Runner".

2

@DaPidejpi Dice to niech lepiej zrobić sobie przerwę od Battlefielda, bo im dalej w las tym gorzej. Nowy BF to powinien wyjść jako free to play. W tak bezpłciowego Battlefielda już dawno nie grałem.

PS EA mogłoby przywrócić Medal of Honor do życia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?