La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

1

Tu nie ma co pisać o znalezieniu błędów w Espanyolu, bo widać je jak na dłoni, wykorzystujemy dziury na 16 metrze, mieliśmy tam parę okazji na gola, ale zabrakło skiteczności, w bocznych strefach ruch Frenkiego/Gaviego/Nico kluczowy (underlap) w celu otworzenia przestrzenii, zejścia Depay'a pomagają utrzymać piłkę, pressing zorganizowany, dobry również po stracie, gra obronna bardzo dobra, Espanyol nie potrafi konkretnie nam zagrozić. W obronie brakuje nam jedynie komunikacji, gdy Espanyok rusza z akcją (gdy odbudowujemy ustawienie). Z ataku jeszcze bardzo podobają mi się overlapy od Minguezy i Alby, zwłaszcza ten 1 je wykonuje, gdy to jest potrzebne dla Iliasa. Potrzeba szybszej gry w drugiej połowie, a także większego zaangażowania w akcje strzeleckie Depay'a.

1

@Rewolucja123 Oscar zostawia Iliasa bez wsparcia. Nasz debiutant gra na dwóch a czasem trzech obrońców. I tak jestem w szoku że nie traci piłek! Ale Oscar musi dać mu wsparcie. Inaczej to nie ma sensu.

0

@Rewolucja123 Oznacz mnie jak będzie wyliczał de Jonga, poważnie piszę i bez uszczypliwości bo to dziwny mecz Holendra.

0

@Gall W jakim sensie dziwny?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?