La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

1

Są takie filmy, które można by oglądać jedynie dla soundtracków. Mam tak z Pewnego razu w Hollywood, Shrekiem i Strażnikami Galaktyki, choć filmy też uwielbiam. A Wy? Mam na myśli składanki złożone z różnych piosenek, a nie tworzone na potrzeby filmu przez np. Zimmera

2

@PatrychoO Baby Driver.

3

@PatrychoO Dla mnie Interstellar ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@fart Soundtrack z Interstellara to ja czasem sobie puszczam przed spaniem ;D

1

@4drian0 Ja również ;D

1

@fart no ale właśnie nie o to chodzi. Ścieżkę specjalnie do tego filmu skomponował Hans Zimmer. Mi chodzi o składankę piosenek użytą w filmie.

1

@PatrychoO Rozumiem ;D napisałem tylko, że Interstellar dla mnie jest genialny a soundtrack epicki. ;)

1

@fart Transoformersi też są spoko. Można dodać klasyki typu Rocky czy jak rozpętałem drugą wojnę światową :D

0

@jedrek7000 Oczywiście znakomite produkcje, które nigdy się nie nudzą. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?