La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

0

Ze Schlierenzauerem było tak samo, wygrywał wygrywał, ludzie mieli o to ból i go cisnęli bo mu ktoś kiedyś punkty przekręcił i już z niego zrobili oszusta na resztę kariery

0

@jakub1906 Schlierenzauer wygrywał z klasą. Zresztą złota Olimpijskiego nie miał a Mistrzem Świata był tylko raz.

1

@Criss18Barca ma złoto olimpijskie. A tytułów mistrza świata na kilka jak nie kilkanaście. Do tego kryształowa kula i turniej czterech skoczni. Legenda, z klasą czy bez

konto usunięte

0

@kempnou Chodzi o indywidualne osiągnięcia. Jak zestawiasz ze sobą najlepszych zawodników to nie bierzesz pod uwagę medali zdobytych drużynowo.

0

@BartqRKO no tak, w końcu Liga mistrzów to jest nic. Przecież ważniejszy jest Złoty But.

konto usunięte

0

@kempnou Ale co ty porównujesz XD Sport indywidualny do drużynowego.

0

@kempnou nie ma złota niestety

0

@BartqRKO Przecież skoki narciarskie też mają odmianę drużynową, ma złoty medal z drużyną więc nie można powiedzieć że nie ma

konto usunięte

0

@kempnou No i ma też odmianę mieszaną. Jak jakiś Austriak zdobędzie 6 złotych medali olimpijskich w drużynie i mikscie, to uznamy go za GOAT skoków? No nie. Liczą się indywidualne trofea jeśli porównujemy ze sobą skoczków, bo jest to sprawiedliwsze.

0

@BartqRKO liczna medali nie oznacza od razu statusu GOATa. Ale umniejszanie wartości medalu olimpijskiego zdobytego z drużyną jest niesprawiedliwe, a w ogóle go pomijanie to jakiś absurd

konto usunięte

0

@kempnou Nikt go nie pomija, ale jak zaczynasz tworzyć swoją listę najlepszych zawodników w historii skoków narciarskich, to medale drużynowe nie będą miały prawie żadnego znaczenia.

Taki Adam Małysz jest czterokrotnym mistrzem świata, a Wolfgang Loitzl siedmiokrotnym. Z tym że Małysz zdobył je indywidualnie, a Loitzl sześć z nich drużynowo. Dlatego zawsze komentatorzy, czy eksperci dodają że zostały one zdobyte indywidualnie lub w drużynie.

Dla kraju i zawodników jest to super przeżycie zdobyć medal z kumplami z kadry, ale ten medal w jakiś "rankingach" nie znaczy praktycznie nic. Tak jest w wielu dyscyplinach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?