La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 687 Culés

8

Rady dla dziennikarzy, którzy będą chcieli relacjonować jutrzejszy marsz niepodległości:
1. Zaleca się ubrać kask i ochraniacze
2. Nie zaleca się noszenia łańcuszków lub dokumentów na smyczy gdyż mogą posłużyć do duszenia.
Szef MSWiA zapewnia, że będzie radośnie. Nie wiem jak wy, ale po tych radach od razu czuję się bezpieczniej i z radością wybrałbym się na marsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

3

@Kgorecki2500 Jutro będziemy mieli demonstrację patriotyzmu umięśnionego. To będzie karkopatriotyzm, bynajmniej nie od głowy na karku.

2

@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/28e83ac22642e.jpg.html
Prowokujące ławki, śmietniki i stojaki na rowery na szczęście zostaną zdemontowane przed marszem :)

1

@fcbarcafan19 empiku nie zdemontują.

3

@Kgorecki2500 qfa jak słuchałem tego i tlumaczenia rzecznika policji to rzeczywiście oni maja ludzi za idiotow takich samych jak oni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?