La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

konto usunięte

9

Pozwólmy popracować Xaviemu. Zacznijmy oceniać wreszcie piłkarzy. Zacznijmy oceniać wszystkich piłkarzy a nie tylko de Jonga numer 1 i de Jonga numer 2.
4 trener w okresie 23 miesięcy to ewenement w Barcelone. Jesteśmy w nowej erze bez Messiego z wieloma młodymi chłopcami z problemami finansowymi. Ten klub może wstać na nogi pod warunkiem że wszyscy będą potrafili utrzymać ciśnienie. Od Prezydenta poprzez pracowników aż po kibiców. Jezeli kochamy ten klub to my też możemy w tym pomóc. Bądźmy razem jak nigdy wcześniej.
Kocham Barcelone!

0

@Janiama Bez odpowiedniego poziomu w służbach medycznych to możesz sobie gadać i gadać. Dziećmi z LaMasi nie wiele zdziałamy, oni powinni się rozwiać, a nie stanowic o sile.

0

@Janiama Zgadza się po części. Zacznijmy oceniać też całość jako zespół. Na pewno teraz będzie w końcu widać jakieś schematy taktyczne, pomysł na budowanie akcji . Oceniamy całość, A nie że znowu Busquets albo Roberto. Jeżeli będą się bronili na boisku i wskazywali ze swojej roli to tak ma być!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?