La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

konto usunięte

0

Poleci ktoś jakieś słuchawki bluetooth nauszne? Mogłyby być z wbudowanym mikrofonem, ale niekoniecznie. W granicach do 3 stówek?

1

@bartas97 https://www.x-kom.pl/p/427556-sluchawki-bezprzewodowe-jabra-elite-65t-srebrne.html

Mam i bardzo polecam. Łączą się w sekundę, daleki zasięg bluetooth, wygodne, a jakość muzyki też bardzo dobra. Dodatkowo masz przydatną apkę na telefon, w której możesz się troszeczkę pobawić ustawieniami. W dniu premiery słuchawki te były warte 800 zł, ponieważ w jako jednym z pierwszych modeli użyto technologii wygłuszania i powiem Ci, że serio to się sprawdza. Jak noszę te słuchawki to nie słyszę żadnych dźwięków otoczenia. Ma dwa mikrofony, więc słychać Cię wyraźnie, a do tego możesz odbierać połączenia głosowo.

konto usunięte

0

@Zoker
O to mi właśnie chodzi, żeby wyciszały otoczenie, była dobra jakość dźwięku.
A jak z wygodą? Nie bolą uszy po dłuższym czasie?

1

@bartas97 Mnie nie bolą. Założyłem największe gumki, dzięki którym słuchawki nie wypadają mi z ucha. Jedyny minus to waga, są trochę za ciężkie, ale jest to problem, który nie wpływa na komfort użytkowania.

konto usunięte

1

@Zoker
Okej, dzięki za recenzje. Przyglądam się głównie nausznym, ale douszne tez rozważam ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?