La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

3

Rekordowa liczba funkcjonariuszy - 7000 ma ochraniać marsz niepodległości w Warszawie,który ma się odbyć ale będzie nielegalny z uwagi na dzisiejszy wyrok sądu. Każdy z nich dostanie premię 1000 zł. [rmf.fm].

Dobrze się bawi ten Bąkiewicz. Szkoda że na nasz koszt. Chociaż przy innych wydatkach i karach nałożonych na Polskę, to te 7 baniek to przecież grosze.

5

@Przemek2323 Jakim cudem nielegalne zgromadzenie dostaje ochronę policji?

2

@Przemek2323 Czyli płacimy za coś co jest nielegalne :
a) Policji
b) demontrujacym - bo ten sympatyczny pan dofinansowania z rzadu dostanie.

1

@Przemek2323 1000zł premii dla każdego policjanta - co za głupoty. Przyjadą policjanci z prewencji, których i tak się rzuca po całej Polsce jak są większe wydarzenia a to info o premii to nie powiem ładnie mnie rozbawiło.

2

@Przemek2323 gdzie my żyjemy xd

1

@Przemek2323 w zeszłym roku strzelali np. do dziennikarzy, więc może lepiej aby w tym roku ich nie było...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?