- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1214 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
13
a idę spać dobranoc wszystkim
13 odpowiedzi
Karol145
7
Co wam ten Rekin przeszkadza? Bardzo dobry joker który często odwraca losy meczu, bo nie wiem,... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
draxidox
7
Pewnie część tutaj gawiedzi również stwierdzi, że nic złego się nie stało, przecież... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1214 Culés
17
"We wtorkowy wieczór prostytutka - transwestyta wtargnęła do samochodu Andera Herrery i ukradła mu w tym czasie portfel. Po wszystkim zawodnik Paris Saint-Germain udał się do kolegi z drużyny, skąd zadzwonił na policję - informuje RMC Sport.
Jak informuje RMC Sport, osoba transseksualna w wieku około 40 lat ubrana w czerwoną spódnicę i czarny top zbliżyła się do auta, po czym zaczęła wykonywać gesty o podtekście seksualnym. W dalszej kolejności otworzyła drzwi oraz usiadła na fotelu pasażera."
źródło: transfery.info
całość dostępna: https://transfery.info/aktualnosci/poznalismy-tozsamosc-pilkarza-psg-okradzionego-przez-prostytutke-transwestyte-nowe-fakty-w-sprawie/156806
Strach pomyśleć, jakby to prostytutka - transwestyta był/była/było (wybierz właściwe) ofiarą, a nie napastnikiem (niekoniecznie Herrery, ale jakiegoś paryskiego rabusia). Pewne osoby - także tutaj - by zapewne podniosły alarm, że to kolejny przykład homofobii. :D "Na szczęście" ofiarą był heteroseksualny piłkarz, więc nic się wielkiego nie stało.
1
@Ojciec5tkidzieci
Herrera: it's a trap