La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

2

Doskonale was rozumiem. Po odejściu Cristiano Ronaldo w 2018-19 Real miał również koszmarny sezon ligowy zwłaszcza za Lopeteguego. Wiele analogii.
1. Odchodzi największa gwiazda ✅
2. Trenerem jest gość, który odpuścił bycie selekcjonerem/wyjazd na wielki turniej z reprezentacją. ✅
3.Wyniki są koszmarne ✅
4.Kibic obojętnieje na wszystko podczas oglądania spotkań✅
5.Real się stosunkowo szybko podniósł i wygrał w kolejnym sezonie majstra. Tutaj obawiam się, że Barca na tytuł mistrzowski poczeka nieco dłużej, niż te 2-3 lata...

1

@AmigoBlancos naszym zawodnikom ucięli jaja i serce
A trenerowi mózg będzie ciężko xd

konto usunięte

0

@AmigoBlancos ale po sezonie sobie zrobiliście zakupy za 300 baniek. No nas delikatnie mówiąc nie stać.

0

@LUPR
No z tych zakupów tylko Mendy wypalił, czyli ten najtańszy :D

konto usunięte

0

@AmigoBlancos no i Militao ale dopiero teraz. Poza tym ZZ wrócił ale na trenera akurat jest jakaś szansa. No a gdyby nie Mendy to mistrza by nie było, więc nie nazwał bym tego "tylko".

0

@LUPR
Ja nie kwestionuje jakości Mendyego, bo jest kozakiem i przyspawał Marcelo do ławki na stałe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?