La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

5

CM Punk kończy dziś 43 lata. Na początku września zadebiutował w AEW, do tej pory wygrał 4 pojedynki a na piąte zwycięstwo będzie okazja już na najbliższej tygodniówce Dynamite.

0

@lucas/catalan Najlepszy! Od jego odejścia z WWE przestałem oglądać wrestling.

0

@Szreko Ja jeszcze oglądałem, aktualnie WWE oglądam bardzo rzadko jedynie Wrestlemania i ostatnio Crown Jewel. Jestem ciekaw czy sięgnie po tytuł mistrza świata w AEW. Myślę że dobrą okazją byłaby przyszłoroczna gala All Out która zapewne znów będzie w Chicago.

1

@lucas/catalan Pewnie tak. Był bardzo duży hype na jego powrót i muszą go zbudować jakoś. No a nie ma lepszej opcji niż w jego mieście.

0

@lucas/catalan najlepsza era wrestlingu: WCW Sting Crow era ;)

0

@Damian_06_84 Szkoda że WCW skończyło jak skończyło. Co byłoby gdyby dalej istnieli?

0

@Szreko Widać róznicę między WWE a AEW. W pierwszej federacji Goldberg od tak sobie pokonuje ówczesnego dominatora Lesnara zaraz po tym rusza po pas główny, zero jakiejkolwiek logiki. A tutaj Punk powoli buduję swoją pozycję.

2

@lucas/catalan WWE to żenada. Najbardziej nie mogę im wybaczyć zepsucie streaku Undertakera.

2

@Szreko Bullshit wszechczasów ale już po tym mieli okazję zrobić historyczny dream match pomiędzy Undertaker vs Sting, właśnie na tym pojedynku mogła się skończyć kariera Takera, jak już streak był przerwany. Potem wszystko było już na siłę robione.

0

@lucas/catalan końcówka była słaba, a storyline'y absurdalne.. gdyby mieli dyrektora pokroju McMahona, to kto wie, może po dziś dzień rywalizowaliby z WWE..

0

@Damian_06_84 jedna z niezrozumiałych decyzji było mistrzostwo w rękach aktora Davida Arquette

0

@lucas/catalan to była jakaś abstrakcja xD

0

@Damian_06_84 kogo on pokonał? Już nie pamiętam

0

@lucas/catalan też nie pamiętam dokładnie kogo.. wiem, że zrobił speara xD edit: ogarnąłem na YouTube.. przypiął Bishoffa xD

0

@Damian_06_84 Sprawdziłem, DDP był wtedy mistrzem, to był jakiś tag team match w którym przypinający zostawał mistrzem

0

@lucas/catalan Musieli to jakoś sprzedać, Arquette przypinajacy zapaśnika byłoby już nie tyle abstrakcyjne, co żenujące ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?